Asysta w dojściu do pełnej mobilności

Podczas ubiegłych wczasów wybrałem się do Bukowiny Tatrzańskiej by chodzić po górach. Zamierzyłem skutecznie odprężyć się, tym samym udałem się na wyprawę o poranku. Gdy schodziłem do hotelu nie zauważyłem szczeliny i tym samem wywróciłem się.

Na nieszczęście upadek mógł być bolesny a przez to nie mogłem schodzić. Powolutku ledwo doszedłem do hotelu natomiast następnie wyjechałem do lekarza. Prześwietlenie pokazało, iż zwichnąłem kostkę toteż nie dałbym rady wybierać się na szlaki górskie. Odczuwałem smutek, że takim sposobem zakończyły się wcześniejsze pomysły na wakacje. Po kilku dniach wróciłem do domu lecz noga nadal bolała. Nie pomagały stosowane maści, stąd następnego dnia pojechałem do ortopedy.

Doktor zlecił unieruchomić nogę

Medyk oświadczył, że dobrym wyjściem na prędką kurację będzie usztywnienie stopy i użycie specyficznego rodzaju ortezę. Ponadto przedstawił mi zdrow-med.pl sklep medyczny kraków, w którym będę w stanie zakupić przydatne wyroby rehabilitacyjne. Kolejnego dnia wybrałem się do sklepu Zdrowie gdzie przetestowałem proponowane produkty. Właściciel sklepu był bardzo uczynny. Z zastosowaniem fachowych rad zakupiłem właściwy wyrób. Musiałem nakładać stabilizator kończyny przez około miesiąc. Już po kilku dniach zwróciłem uwagę na różnicę w spacerowaniu. Cieszyłem się, bowiem w końcu miałem możliwość normalnie się poruszać a także kierować samochodem. W czasie kontroli lekarskiej okazało się, że noga całkowicie się wyleczyła. Miałem możliwość bez żadnego bólu poruszać się nie używając ortezy. Zadecydowałem, że po raz drugi przyjadę się w góry aby raz jeszcze odpocząć z dala od miasta. Zająłem noclegi w trzecim tygodniu sierpnia a gdy nastał czas wyjechałem w Tatry. Pogoda sprzyjała natomiast na szlakach było przyjemniej.

Ponowna wyprawa okazała się być bardziej udana

Całe szczęście w trakcie tej podróży starałem się być bardziej czujny zatem nie miałem żadnego zwichnięcia. Zrelaksowałem się natomiast w konsekwencji poprzednio używanego sztywnego stabilizatora stopa była w pełni mobilna więc nie doskwierała w ciągu wycieczek. Sklep Zdowie zarekomendowałem też swojej siostrze, która przejawia problemy z poruszaniem się więc wymagałaby specyficznego wózka. Jakiś czas temu zakupiła potrzebne sprzęty, jakie zapewniają spacerowanie pozbawione trudności. Udostępnione przez sklep medyczny produkty okazują się być niedrogie zaś obsługa powoduje, iż mamy radość z zakupionego towaru.

Comments are closed.