Skauting dał memu dziecku perspektywę na najlepsze turnieje

Nasz synek okazał się być niezmiernie zdolny. Od zawsze intrygował się zabawami grupowymi, jednak gra w nogę okazał się dla niego hobby. Mknie nader zgrabnie na stadionie, poza tym posiada prawdziwą krzepę i nieraz atakuje piłkę. Cieszyliśmy się, iż wyróżnia go własne zamiłowanie, jednakowoż zarazem wiedzieliśmy, iż powinno się je ciągle rozwijać. Zaniedbany zadatek sportowy to ogromna przegrana. Nawet opiekun wychowania fizycznego zauważył, że Paweł wyśmienicie praktykuje futbol stąd moglibyśmy go przekazać do drużyny. Zaproponował nam zajrzenie na stronę www skauting piłkarski, gdyż spółka Concept 4 Soccer prowadzi skauting piłkarski. To odmiana analizy w czasie treningu, w konsekwencji czego małoletni uzdolniony futbolista dostaje okazję by zapisać się do profesjonalnej ekipy w piłce nożnej. Domyślaliśmy się, iż mecze monitoruje skaut piłkarski a następnie selekcjonuje najlepszych zawodników. Nasz dzieciak doskonale mógł się w tym zaprezentować, więc postanowiliśmy iść na skauting. Instytucja proponująca skauting piłkarski okazała się najfajniejszą, która stawia na młodych zawodników i oferuje zawodnikom perspektywę współpracowania z profesjonalnymi piłkarzami w naszym kraju lub za granicą.

Wysłaliśmy naszego dzieciaka na obozy piłkarskie

Skauting piłkarski miał się odbyć na celowo zorganizowanym szkoleniu w Portugalii przez tą samą firmę. Prócz tego organizacja urządza tanie obozy piłkarskie, skutkiem tego nie wydaliśmy wiele za wyjazd. Na portalu szkolenia piłkarskie concept4soccerpoland mieliśmy możliwość wyczytać w jaki sposób wyglądają etapy szkolenia w piłce nożnej jak i również poznaliśmy kadrę. Pracownicy w instytucji są fachowcami a dodatkowo kooperują z różnymi ośrodkami futbolowymi. Mój synuś pojechał na szkolenia piłkarskie na 15 dni aż do Anglii. Został bardzo dobrze zanalizowany przez skauta piłkarskiego i w konsekwencji jest zwerbowany do drużyny ogólnoświatowej estymie dla nastoletnich piłkarzy.

Szkolenie to przesłanka do lepszego postępu

Uzmysłowiliśmy sobie jakże znaczące może być wysyłanie syna na sukcesywne obozy piłkarskie. Dlatego niedawno też wyjechał do Niemczech i trenował z zawodową ekipą. Wkrótce odjeżdża na kolejny mecz gdzie dobrnie na ponowne etapy szkolenia w piłce nożnej. Wiemy, że może to być najdogodniejsza decyzja a mój małolat będzie stanie się uczyć. Czuje się bardzo szczęśliwy a niejednokrotnie wyrażał wdzięczność za to, iż postanowiliśmy o przyszłości syna.

Comments are closed.