Tania pożyczka od teraz dla Ciebie

Pożądałem pieniędzy na kupno używanego pojazdu. Mój poprzedni samochód miał wiele lat, stąd nie funkcjonował dobrze. Pragnąłem mieć drugi środek lokomocji żeby być w stanie wyjeżdżać do pracy. Rezyduję pod Lublinem, więc na co dzień dojeżdżam ok. 1 h. Gdybym nie miał auta, wtedy miałbym w obowiązku jechać ponad 2 h pksem. Chciałem wykoncypować pewien sposób aby uzyskać konieczną kasę i nabyć automobil.

Odwiedziny w oddziale banku

Wymyśliłem, iż wybiorę się do komercyjnego oddziału banku oraz przekażę wniosek o kredyt samochodowy. Potrzebowałem niezbyt dużą pożyczkę, jakieś 9 000 złotych, bowiem tylko tyle był warty leasingowy Peugeot, który znalazłem salonie samochodów używanych. Pomimo tego doradca kredytowy w instytucji bankowej rzekł, iż przeanalizował mą historię kredytową i mam niekorzystny ślad w bazie KRD. Wiedziałem, że rok temu miałem problem ze spłatą raty za nowy telewizor. Wówczas posłano mojej osobie upomnienie w wyniku czego byłem zmuszony oddać karne odsetki. Nie wiedziałem, iż został po tamtym razie wpis w bazach BIK. Z tej przyczyny nie mogłem uzyskać kredytu w instytucji bankowej, chociaż zaręczono mi, że za niecały rok będzie to możliwe. Niemniej jednak chciałem kupić auto teraz, nie zaś za rok dlatego miałem kłopot. Powiedziałem o tym znajomemu, i on poradził mi ażebym sięgnął do zobowiązań bez sprawdzania baz. Zarekomendował również witrynę internetową https://pozabankowiec.pl/811/szybkie-pozyczki-pozabankowe/, gdzie obecny jest najlepszy ranking jednostek internetowych. Postanowiłem starać się o chwilówkę gdyż nie widziałem innego wyboru.

Zobowiązania ratalne do 9 tys. zł

Sprawdziłem, iż właściwym założeniem będzie staranie się o pożyczkę na raty. Na znanej już stronie www szybka pożyczka na dowód znalazłem także opisy dotyczące pożyczek online. Odnotowałem, iż niezwykle korzystną ocenę posiada grupa Aasa i chciałem sięgnąć do jej atrakcyjnej propozycji. Uzupełniłem wniosek o pożyczki ratalne na okres 16 miesięcy, zaś potem ów wniosek przekazałem do oceny. Po trzech minutach dostałem wiadomość, iż będzie mojej osobie przekazana suma pożyczki którą potrzebowałem uzyskać. Byłem uradowany. Zdobyłem pieniądze na moje konto w banku jeszcze tego samego popołudnia. Siedem dni później kupiłem samochód, a zadłużenie spłaciłem po 12 miesiącach. Okazał się to nadzwyczaj właściwy sposób postępowania.

Comments are closed.